Atrakcyjne ceny. Jakość Volkswagena.
Części Economy Volkswagen.

Do asortymentu części oferowanych przez koncern Volkswagen: Oryginalnych części VolkswagenR oraz oryginalnych części na wymianę dołączyła nowa rodzina produktów - części Economy Volkswagen.

Części Economy produkowane są przy zastosowaniu kompetencji technologicznej, doświadczenia i niezawodności procesów produkcyjnych koncernu Volkswagen AG. Atrakcyjna cena wynika z odpowiedniego doboru materiałów, zmniejszenia różnorodności wariantów, a także odpowiednich modyfikacji konstrukcyjnych, czyli dostosowania specyfikacji części do starszych samochodów.Naszą ofertę kierujemy do właścicieli pojazdów starszych niż 5 lat, gdyż właśnie w tym segmencie wiekowym wydawane są najwyższe kwoty na naprawy eksploatacyjne.

Części Economy Volkswagen.

... zostały opracowane specjalnie dla samochodów pięcioletnich i starszych. Są one racjonalnym i korzystnym cenowo rozwiązaniem dostosowanym do wieku Twojego samochodu.

... są prawdziwymi częściami Volkswagen, a więc niezawodnymi produktami markowymi, które nie zrujnują Twojego portfela.

... są dostępne dla typowych i nieuniknionych napraw wynikających ze zużycia; na przykład klocki i tarcze hamulcowe Economy, tłumiki Economy, akumulatory rozruchowe Economy, amortyzatory Economy i inne.

... otrzymasz u nas lepszą cenę pakietu obejmującą część i montaż; będziesz zatem z góry wiedział, ile kosztuje naprawa!

Więcej informacji otrzymają Państwo u naszych sprzedawców w dziale części zamiennych.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przyk?adowo obrazuj? prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

© Motorpol 2018