Klienci NORA

NORA to program partnerski, skupiający podmioty nie związane bezpośrednio z marką VW
i Audi. Przynależność do grupy klientów uprawnia do korzystania ze specjalnych ofert przygotowanych przez Motorpol. Należąc do programu NORA, macie Państwo możliwość stosowania oryginalnych części VW i Audi, za przystępną cenę.

Korzyści wynikające z uczestnictwa w programie NORA:

  • specjalne oferty rabatowe już od początku współpracy,
  • dowóz większych zamówień na terenie Wrocławia,
  • specjalne ceny na wysyłkę towarów poza teren Wrocławia,
  • fachowe doradztwo przy typowaniu części,
  • możliwość korzystania z aktualnych katalogów i cenników części,
  • dostęp do programu, umożliwiającego typowanie części,
  • możliwość zamawiania części drogą elektroniczną,
  • możliwość korzystania z promocji.

Program NORA® jest skierowany do niezależnych warsztatów naprawczych.

Jeśli prowadzisz niepowiązany z marką warsztat lub posiadasz park samochodowy, stację benzynową z własnym warsztatem, a może specjalistyczny warsztat lakierniczy lub blacharski to program NORA® jest dla Ciebie!

Kto może przystąpić do programu NORA® ?

Każdy niezależny warsztat, który w ramach prowadzonej działalności gospodarczej wykonuje naprawy samochodów zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności PKD 45.20.Z lub 50.20.A.

Aktualności Nora Nora Profit
 

DOŁĄCZ DO KLIENTÓW NORA - formularz zgłoszeniowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przyk?adowo obrazuj? prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

© Motorpol 2018