Posiadasz samochód użytkowy Volkswagen?
Sprawdź ofertę naszego serwisu.

Promocje seriwsowe Volkswagen Motorpol

"Niezawodność to mój priorytet"

Najwyższa pora przygotować samochód na jesień i zimę!

Jesień to dla każdego kierowcy okres wzmożonej uwagi. Deszcze sprawiają, że drogi potrafią być bardzo śliskie, zmrok nadchodzi coraz szybciej, a poranki mogą zaskoczyć bardzo niskimi temperaturami. Warto więc już teraz pomyśleć o tym, jak przygotować swojego Volkswagena na ten czas i uniknąć kolejek w serwisie, kiedy śnieg zaskoczy nie tylko drogowców, ale również kierowców. Wyprzedź kiepską pogodę i skorzystaj z naszych promocji już teraz: - kompletne koło zimowe już od 559 zł, - wymiana klocków hamulcowych już od 359 zł, - wymiana akumulatora już od 389 zł.

Już dziś przyjedź do Autoryzowanego Serwisu marki Volkswagen Samochody Użytkowe i poznaj pełną ofertę usług oraz Oryginalnych akcesoriów Volkswagen.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przyk?adowo obrazuj? prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

© Motorpol 2018